Omeka - en to bg_BG translation catalogue (51 entries)

en: Website
bg_BG: Интернет страница

en: Email (required)
bg_BG: Имейл (задължителен)

en: Your name
bg_BG: Вашето име

en: Allowed tags:
bg_BG: Допустими маркери:

en: Please verify you're a human
bg_BG: Докажете, че сте човек.

en: Comments
bg_BG: Коментари

en: Use Threaded Comments?
bg_BG: Използване на сгънати Коментари?

en: If checked, replies will be displayed indented below the comment.
bg_BG: Ако е маркирано, отговорите ще бъдат показани с отстъп под коментара.

en: Text for comments label
bg_BG: Текст за етикета на коментарите

en: A label instead of 'Comments' to use. Leave empty to use 'Comments'.
bg_BG: Етикет, който да се използва вместо "Коментари". Оставете празно за да използвате "Коментари"

en: Allow public commenting?
bg_BG: Разрешаване на публични коментари?

en: Allows everyone, including non-registered users to comment. Using this without Akismet is strongly discouraged.
bg_BG: Разрешаване на всеки, включително и нерегистрираните потребители да коментират. Използването на това без Akismet изобщо не се препоръчва.

en: Require moderation for all public comments?
bg_BG: Изискване на одобрение за всички публични коментари?

en: If unchecked, comments will appear immediately.
bg_BG: Ако не е отметнато, коментарите ще се публикуват веднага.

en: User roles that can moderate comments
bg_BG: Потребителски права с които може да одобрява коментари

en: The user roles that are allowed to moderate comments.
bg_BG: Потребителите, чийто права им разрешават да одобряват коментари

en: User roles that can comment
bg_BG: Потребителски права с които може да се пишат коментари

en: Select the roles that can leave comments
bg_BG: Изберете правата, които могат да оставят коментари

en: User roles that require moderation before publishing.
bg_BG: Изберете правата които изискват одобрение преди публикуване

en: If the role is allowed to moderate comments, that will override the setting here.
bg_BG: Ако правата позволяват одобрение на коментари, тези ще бъдат презаписани.

en: Allow public to view comments?
bg_BG: Разрешаване на нерегистрирани да виждат коментарите?

en: User roles that can view comments
bg_BG: Потребителски права с които могат да се виждат коментарите

en: security settings
bg_BG: настройки на сигурността

en: You have not entered your %s API keys under %s. We recommend adding these keys, or the commenting form will be vulnerable to spam.
bg_BG: Не сте въвели вашият %s API ключ под %s/ Препоръчваме да добавите ключа или коментарната форма ще бъде напълнена със СПАМ

en: WordPress API key for Akismet
bg_BG: API ключ от WordPress за Akismet

en: Your comment is awaiting moderation
bg_BG: Вашият коментар очаква одобрение

en: A comment on %s has been flagged as inappropriate
bg_BG: Коментара на  %s е маркиран като неподходящ

en: The comment %s has been flagged as inappropriate.
bg_BG: Коментара %s е маркиран като неподходящ

en: here
bg_BG: тук

en: You can manage the comment %s
bg_BG: Можете да одобрите коментар %s

en: Anonymous
bg_BG: Анонимен

en: on
bg_BG: за

en: Approved
bg_BG: Одобрен

en: Unapprove
bg_BG: Неодобрен

en: Not Approved
bg_BG: Не е одобрен

en: Approve
bg_BG: Одобрен

en: Spam
bg_BG: СПАМ!

en: Report Not Spam
bg_BG: Докладван, че не е СПАМ

en: Not Spam
bg_BG: Не е СПАМ

en: Report Spam
bg_BG: Докладване на СПАМ

en: Flagged Inappropriate
bg_BG: Маркиран като неподходящ

en: Unflag
bg_BG: Отмаркиране

en: Not Flagged
bg_BG: Не е маркиран

en: Flag Inappropriate
bg_BG: Маркиран като неподходящ

en: Flag
bg_BG: Маркиране

en: Select All
bg_BG: Избор на всичко

en: Needs Approval
bg_BG: Чака одобрение

en: Flagged
bg_BG: Маркиран

en: Flag inappropriate
bg_BG: Маркиран като неподходящ

en: Unflag inappropriate
bg_BG: Отмаркиране на неподходящ

en: Reply
bg_BG: Отговор
