Omeka - en to ca_ES translation catalogue (51 entries)

en: Website
ca_ES: Lloc web

en: Email (required)
ca_ES: Correu electrònic (obligatori)

en: Your name
ca_ES: Nom

en: Allowed tags:
ca_ES: Etiquetes permeses:

en: Please verify you're a human
ca_ES: Verifiqueu que sou un ésser humà

en: Comments
ca_ES: Comentaris

en: Use Threaded Comments?
ca_ES: Voleu utilitzar comentaris niats?

en: If checked, replies will be displayed indented below the comment.
ca_ES: Si se selecciona, es mostraran les respostes sagnades sota del comentari.

en: Text for comments label
ca_ES: Text per a l'etiqueta comentaris

en: A label instead of 'Comments' to use. Leave empty to use 'Comments'.
ca_ES: Utilitzeu una etiqueta en comptes de 'Comentaris'. Deixar en blanc per utilitzar 'Comentaris'.

en: Allow public commenting?
ca_ES: Voleu permetre comentar als visitants?

en: Allows everyone, including non-registered users to comment. Using this without Akismet is strongly discouraged.
ca_ES: Permetre a tothom, incloent als usuaris no registrats, fer comentaris. Fer servir aquesta opció sense instal·lar Akismet està totalment desaconsellat.

en: Require moderation for all public comments?
ca_ES: Voleu exigir moderació per a tots els comentaris dels visitants?

en: If unchecked, comments will appear immediately.
ca_ES: Si no es controla, els comentaris apareixeran immediatament.

en: User roles that can moderate comments
ca_ES: Perfils d'usuari que poden moderar els comentaris

en: The user roles that are allowed to moderate comments.
ca_ES: Els perfils d'usuari que estan autoritzats a moderar els comentaris.

en: User roles that can comment
ca_ES: Perfils d'usuari que poden comentar.

en: Select the roles that can leave comments
ca_ES: Seleccioneu els perfils que poden deixar comentaris

en: User roles that require moderation before publishing.
ca_ES: Els perfils d'usuari que requereixen moderació abans de ser publicats.

en: If the role is allowed to moderate comments, that will override the setting here.
ca_ES: Si la funció per moderar comentaris es troba activada, la podeu desactivar des d’aquí.

en: Allow public to view comments?
ca_ES: Voleu permetre als visitants veure els comentaris?

en: User roles that can view comments
ca_ES: Perfils d'usuari que poden veure els comentaris

en: security settings
ca_ES: paràmetres de seguretat

en: You have not entered your %s API keys under %s. We recommend adding these keys, or the commenting form will be vulnerable to spam.
ca_ES: No heu ingressat la clau %s API sota %s. Es recomana l'addició d'aquesta clau, o el formulari de comentaris pot rebre correus brossa.

en: WordPress API key for Akismet
ca_ES: Clau de l'API d' Akismet de WordPress

en: Your comment is awaiting moderation
ca_ES: El vostre comentari s'ha enviat i està pendent de moderació

en: A comment on %s has been flagged as inappropriate
ca_ES: Un comentari a %s s'ha marcat com a inapropiat

en: The comment %s has been flagged as inappropriate.
ca_ES: El comentari %s s'ha marcat com a inapropiat

en: here
ca_ES: aquí

en: You can manage the comment %s
ca_ES: Gestioneu el comentari %s

en: Anonymous
ca_ES: Anònim

en: on
ca_ES: a

en: Approved
ca_ES: Aprovat

en: Unapprove
ca_ES: Desaprova

en: Not Approved
ca_ES: No aprovat

en: Approve
ca_ES: Aprova

en: Spam
ca_ES: Brossa

en: Report Not Spam
ca_ES: No el marqueu com a brossa

en: Not Spam
ca_ES: No és brossa

en: Report Spam
ca_ES: Marca com a brossa

en: Flagged Inappropriate
ca_ES: Marcat com inapropiat

en: Unflag
ca_ES: Desmarca

en: Not Flagged
ca_ES: No marcat

en: Flag Inappropriate
ca_ES: Marca com inapropiat

en: Flag
ca_ES: Marca

en: Select All
ca_ES: Selecciona tot

en: Needs Approval
ca_ES: Requereix aprovació

en: Flagged
ca_ES: Marcat

en: Flag inappropriate
ca_ES: Marca com inapropiat

en: Unflag inappropriate
ca_ES: Desmarca com inapropiat

en: Reply
ca_ES: Respon
