Omeka - en to cs translation catalogue (31 entries)

en: Website
cs: Webová stránka

en: Email (required)
cs: Email (vyžadován)

en: Your name
cs: Vaše jméno

en: Allowed tags:
cs: Povolené značky:

en: Please verify you're a human
cs: Dokažte, že jste člověk

en: Comments
cs: Komentáře

en: Allow public commenting?
cs: Povolit veřejné komentování?

en: Require moderation for all public comments?
cs: Požadovat moderování všech připomínek veřejnosti?

en: User roles that can moderate comments
cs: Uživatelské role, které můžou moderovat komentáře

en: Allow public to view comments?
cs: Povolit veřejnosti zobrazit komentáře?

en: security settings
cs: nastavení zabezpečení

en: WordPress API key for Akismet
cs: Klíč WordPress API pro Akismet

en: Your comment is awaiting moderation
cs: Váš komentář čeká na moderování

en: here
cs: zde

en: Anonymous
cs: Anonymní

en: Approved
cs: Schváleno

en: Unapprove
cs: Neschválit

en: Not Approved
cs: Neschváleno

en: Approve
cs: Schválit

en: Report Not Spam
cs: Nahlásit že zpráva není spam

en: Not Spam
cs: Není spam

en: Report Spam
cs: Nahlásit spam

en: Flagged Inappropriate
cs: Označeno jako nevhodné

en: Unflag
cs: Odstranit označení

en: Not Flagged
cs: Není označeno

en: Flag Inappropriate
cs: Označit jako nevhodné

en: Flag
cs: Označit

en: Select All
cs: Vybrat vše

en: Needs Approval
cs: Potřebuje schválení

en: Flagged
cs: Označeno

en: Reply
cs: Odpovědět
