Omeka - en to el_GR translation catalogue (17 entries)

en: Your name
el_GR: Το όνομα σας

en: Allowed tags:
el_GR: Επιτρεπόμενες ετικέτες

en: Please verify you're a human
el_GR: Παρακαλώ επιβεβαιώστε ότι είστε άνθρωπος

en: Comments
el_GR: Σχόλια

en: Allow public commenting?
el_GR: Να επιτρέπεται ο δημόσιος σχολιασμός?

en: Require moderation for all public comments?
el_GR: Να απαιτείται επανέλεγχος για όλα τα δημόσια σχόλια?

en: Allow public to view comments?
el_GR: Να επιτρέπεται στο κοινό να βλέπει σχόλια?

en: security settings
el_GR: Ρυθμίσεις Ασφαλείας

en: Your comment is awaiting moderation
el_GR: Το σχόλιο σας περιμένει έγκριση

en: A comment on %s has been flagged as inappropriate
el_GR: Ένα σχόλιο στο %s έχει μαρκαριστεί ως ακατάλληλο

en: here
el_GR: Εδώ

en: You can manage the comment %s
el_GR: Μπορείτε να διαχειριστείτε το σχόλιο %s

en: Flag
el_GR: Μαρκάρισμα

en: Select All
el_GR: Επιλογή όλων

en: Needs Approval
el_GR: Χρειάζεται έγκριση

en: Flagged
el_GR: Μαρκαρισμένο

en: Reply
el_GR: Απάντηση
