Omeka - en to et translation catalogue (51 entries)

en: Website
et: Veebisait

en: Email (required)
et: E-post (nõutud)

en: Your name
et: Sinu nimi

en: Allowed tags:
et: Lubatud sildid:

en: Please verify you're a human
et: Palun kinnita, et sa oled inimene

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Use Threaded Comments?
et: Kasutada puuvaadet?

en: If checked, replies will be displayed indented below the comment.
et: Kui see valik on märgitud, siis näidatakse kommentaarile tulnud vastuseid väikese nihkega.

en: Text for comments label
et: Kommentaaride sildi tekst

en: A label instead of 'Comments' to use. Leave empty to use 'Comments'.
et: Silt, mida kasutatakse sõna 'Kommentaarid' asemel. Jäta tühjaks, kui soovid kasutada sõna 'Kommentaarid'.

en: Allow public commenting?
et: Lubada avalik kommenteerimine?

en: Allows everyone, including non-registered users to comment. Using this without Akismet is strongly discouraged.
et: Lubab kõigil, kaasa arvatud registreerumata kasutajatel kommentaare lisada. Selle kasutamine ilma Akismetita pole soovitatav.

en: Require moderation for all public comments?
et: Kas nõuda kõigi avalike kommentaaride ülevaatamist?

en: If unchecked, comments will appear immediately.
et: Kui see valik on märkimata, siis ilmuvad kommentaarid kohe lehele.

en: User roles that can moderate comments
et: Kasutajarollid, kes võivad kommentaare muuta

en: The user roles that are allowed to moderate comments.
et: Kasutajarollid, kes võivad kommentaare muuta.

en: User roles that can comment
et: Kasutajarollid, kes võivad kommenteerida

en: Select the roles that can leave comments
et: Vali rollid, kellel on kommenteerimise õigus

en: User roles that require moderation before publishing.
et: Kasutajarollid, kelle kommentaarid on vaja enne avaldamist üle vaadata.

en: If the role is allowed to moderate comments, that will override the setting here.
et: Kui kasutajarollil on muutmise õigus, siis see kirjutab siinse valiku üle.

en: Allow public to view comments?
et: Luba kommentaaride avalikku vaatamist?

en: User roles that can view comments
et: Kasutajarollid, kes võivad kommentaare näha

en: security settings
et: turvaseaded

en: You have not entered your %s API keys under %s. We recommend adding these keys, or the commenting form will be vulnerable to spam.
et: Sa pole sisestanud oma %s API võtit %s. Me soovitame need võtmed lisada või kommentaarid võivad olla haavatavad rämpsposti poolt.

en: WordPress API key for Akismet
et: WordPress API võti Akismeti jaoks

en: Your comment is awaiting moderation
et: Sinu kommentaar ootab ülevaatamist

en: A comment on %s has been flagged as inappropriate
et: Kommentaar %s on märgitud kohatuks

en: The comment %s has been flagged as inappropriate.
et: Kommentaar %s on märgitud kohatuks.

en: here
et: siin

en: You can manage the comment %s
et: Sa saad kommentaare hallata %s

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: on
et: aeg

en: Approved
et: Heaks kiidetud

en: Unapprove
et: Ära kiida heaks

en: Not Approved
et: Pole heaks kiidetud

en: Approve
et: Kiida heaks

en: Spam
et: Rämpspost

en: Report Not Spam
et: Pole rämpspost

en: Not Spam
et: Pole rämpspost

en: Report Spam
et: On rämpspost

en: Flagged Inappropriate
et: Märgitud kohatuks

en: Unflag
et: Eemalda märgistus

en: Not Flagged
et: Pole märgistatud

en: Flag Inappropriate
et: Märgista kohatuks

en: Flag
et: Märgista

en: Select All
et: Vali kõik

en: Needs Approval
et: Vajab heakskiitu

en: Flagged
et: Märgistatud

en: Flag inappropriate
et: Märgista kohatuks

en: Unflag inappropriate
et: Eemalda kohatuks märkmine

en: Reply
et: Vasta
