Omeka - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Website
hr: Mrežna stranica

en: Email (required)
hr: Elektronička pošta (obavezno)

en: Your name
hr: Vaše ime

en: Allowed tags:
hr: Dopuštene oznake:

en: Please verify you're a human
hr: Molimo potvrdite na niste stroj

en: Comments
hr: Komentari

en: Anonymous
hr: Anonimno
