Omeka - en to mn translation catalogue (47 entries)

en: Website
mn: Вебсайт

en: Email (required)
mn: Имайл (шаардлагатай)

en: Your name
mn: Таны нэр

en: Allowed tags:
mn: Тагуудыг зөвшөөрөх

en: Please verify you're a human
mn: Хэрэв та машин биш бол баталгаажуулалт хийнэ үү.

en: Comments
mn: Сэтгэгдэл

en: Use Threaded Comments?
mn: Холбоотой сэтгэгдлийг хэрэглэх

en: If checked, replies will be displayed indented below the comment.
mn: Хэрэв тэмдэглэсэн бол, бичсэн хариу нь сэтгэгдлийн доор харагдах болно.

en: Text for comments label
mn: Сэтгэгдлийн хаягийн текст

en: Allow public commenting?
mn: Сэтгэгдлийг олон нийтэд нээлттэй болгох уу?

en: Require moderation for all public comments?
mn: Нийтийн сэтгэгдэлд тохиргоо хийх шаардлагатай юу?

en: If unchecked, comments will appear immediately.
mn: Хэрэв шалгаагүй бол сэтгэгдэл нэн даруй гарч ирнэ.

en: User roles that can moderate comments
mn: Сэтгэгдэлд засвар хийх боломжтой хэрэглэгчийн эрх

en: The user roles that are allowed to moderate comments.
mn: Энэ эрхтэй хэрэглэгчид сэтгэгдэлд засвар хийх боломжтой.

en: User roles that can comment
mn: Сэтгэгдэл бичих эрхтэй хэрэглэгчийн эрх

en: Select the roles that can leave comments
mn: Сэтгэгдэл үлдээх боломжтой хэрэглэгчийн эрхийг сонгох

en: User roles that require moderation before publishing.
mn: Нийтлэхээс өмнө шалгах шаардлагатай хэрэглэгчийн эрх

en: Allow public to view comments?
mn: Сэтгэгдлийн нийтэд харуулах уу?

en: User roles that can view comments
mn: Сэтгэгдлийг харж чадах хэрэглэгчийн эрхүүд.

en: security settings
mn: Хамгаалалтын тохиргоо

en: WordPress API key for Akismet
mn: Акисметэд зориулсан WordPress API key

en: Your comment is awaiting moderation
mn: Таны сэтгэгдэл хүлээгдэж байна

en: A comment on %s has been flagged as inappropriate
mn:  %s гэсэн зүй бус дарцагаар тэмдэглэгдсэн сэтгэгдэл

en: The comment %s has been flagged as inappropriate.
mn: %s сэтгэгдэл зүй бус гэсэн дарцагаар тэмдэглэгдсэн байна.

en: here
mn: энд

en: You can manage the comment %s
mn:  %s сэтгэгдлийг та удирдаж болно

en: Anonymous
mn: Тодорхой нэргүй

en: on
mn: дээр

en: Approved
mn: Зөвшөөрөгдсөн

en: Unapprove
mn: Зөвшөөрлийг арилгах

en: Not Approved
mn: Зөвшөөрөгдөөгүй

en: Approve
mn: Зөвшөөрөх

en: Spam
mn: Спам

en: Report Not Spam
mn: Спамгүй тайлан

en: Not Spam
mn: Спамгүй

en: Report Spam
mn: Спамын тайлан

en: Flagged Inappropriate
mn: Зохисгүй гэж дарцагаар тэмдэглэгдсэн

en: Unflag
mn: Дарцагийг арилгах

en: Not Flagged
mn: Дарцагаар тэмдэглэгдээгүй

en: Flag Inappropriate
mn: Зохисгүй гэх дарцаг

en: Flag
mn: Дарцаг

en: Select All
mn: Бүгдийг сонгох

en: Needs Approval
mn: Дэмжих хэрэгтэй

en: Flagged
mn: Дарцагаар тэмдэглэгдсэн

en: Flag inappropriate
mn: Зохисгүй гэх дарцаг

en: Unflag inappropriate
mn: Зохисгүй гэсэн дарцагийг арилгах

en: Reply
mn: Хариу бичих
