Omeka - en to nl_BE translation catalogue (49 entries)

en: Email (required)
nl_BE: E-mail (vereist)

en: Your name
nl_BE: Uw naam

en: Allowed tags:
nl_BE: Toegestane tags:

en: Please verify you're a human
nl_BE: Controleer of je een mens bent, aub

en: Comments
nl_BE: Opmerkingen

en: Use Threaded Comments?
nl_BE: Gebruik gegroepeerde reacties?

en: If checked, replies will be displayed indented below the comment.
nl_BE: Als dit aangevinkt is, worden de antwoorden ingesprongen weergegeven onder de reacties.

en: Text for comments label
nl_BE: Tekst voor het label voor reacties

en: A label instead of 'Comments' to use. Leave empty to use 'Comments'.
nl_BE: Je kan een label in plaats van 'Reacties' gebruiken. Om 'Reacties' te gebruiken, laat je het leeg.

en: Allow public commenting?
nl_BE: Sta publieke reacties toe?

en: Allows everyone, including non-registered users to comment. Using this without Akismet is strongly discouraged.
nl_BE: Sta iedereen toe, ook niet-geregistreerde gebruikers om te reageren. Dit gebruiken zonder Akismet wordt sterk afgeraden.

en: Require moderation for all public comments?
nl_BE: Vereis moderatie voor alle publieke reacties?

en: If unchecked, comments will appear immediately.
nl_BE: Als dit niet aangevinkt is, zullen reacties onmiddellijk verschijnen.

en: User roles that can moderate comments
nl_BE: Gebruikersrollen die reacties kunnen modereren

en: The user roles that are allowed to moderate comments.
nl_BE: Gebruikersrollen die toegestaan worden om reacties te modereren.

en: User roles that can comment
nl_BE: Gebruikersrollen die kunnen reageren

en: Select the roles that can leave comments
nl_BE: Selecteer de rollen die reacties mogen nalaten

en: User roles that require moderation before publishing.
nl_BE: Gebruikersrollen waarbij moderatie nodig is voordat het gepubliceerd wordt.

en: If the role is allowed to moderate comments, that will override the setting here.
nl_BE: Als de rol reacties mag modereren, zal dat deze instelling overschrijven.

en: Allow public to view comments?
nl_BE: Sta publiek toe om reacties te bekijken?

en: User roles that can view comments
nl_BE: Gebruikersrollen die reacties kunnen bekijken

en: security settings
nl_BE: beveiligingsinstellingen

en: You have not entered your %s API keys under %s. We recommend adding these keys, or the commenting form will be vulnerable to spam.
nl_BE: U hebt uw %s API sleutels onder %s niet ingevoerd. Wij raden aan deze sleutels toe te voegen, of het reactieformulier zal gevoelig zijn voor spam.

en: WordPress API key for Akismet
nl_BE: WordPress API sleutel voor Akismet

en: Your comment is awaiting moderation
nl_BE: Je reactie wacht op moderatie

en: A comment on %s has been flagged as inappropriate
nl_BE: Een reactie op %s werd als ongepast gemarkeerd

en: The comment %s has been flagged as inappropriate.
nl_BE: De reactie %s werd als ongepast gemarkeerd.

en: here
nl_BE: hier

en: You can manage the comment %s
nl_BE: Je kan de reactie %s beheren

en: Anonymous
nl_BE: Anoniem

en: on
nl_BE: op

en: Approved
nl_BE: Goedgekeurd

en: Unapprove
nl_BE: Afgekeurd

en: Not Approved
nl_BE: Niet goedgekeurd

en: Approve
nl_BE: Goedkeuren

en: Report Not Spam
nl_BE: Als geen Spam rapporteren

en: Not Spam
nl_BE: Geen Spam

en: Report Spam
nl_BE: Spam melden

en: Flagged Inappropriate
nl_BE: Gemarkeerd als ongepast

en: Unflag
nl_BE: Markering verwijderen

en: Not Flagged
nl_BE: Niet gemarkeerd

en: Flag Inappropriate
nl_BE: Markeer als ongepast

en: Flag
nl_BE: Markeer

en: Select All
nl_BE: Selecteer alles

en: Needs Approval
nl_BE: Heeft goedkeuring nodig

en: Flagged
nl_BE: Gemarkeerd

en: Flag inappropriate
nl_BE: Markeer als ongepast

en: Unflag inappropriate
nl_BE: Verwijder markering als ongepast

en: Reply
nl_BE: Antwoord
