Omeka - en to nl_NL translation catalogue (49 entries)

en: Email (required)
nl_NL: E-mail (verplicht)

en: Your name
nl_NL: Uw naam

en: Allowed tags:
nl_NL: Toegestane tags:

en: Please verify you're a human
nl_NL: Bevestig dat u een mens bent

en: Comments
nl_NL: Opmerkingen

en: Use Threaded Comments?
nl_NL: Gegroepeerde reacties gebruiken?

en: If checked, replies will be displayed indented below the comment.
nl_NL: Als dit is aangevinkt, zullen de reacties ingesprongen worden weergegeven onder de opmerking.

en: Text for comments label
nl_NL: Tekst voor het label van reacties

en: A label instead of 'Comments' to use. Leave empty to use 'Comments'.
nl_NL: Je kan een label in plaats van 'Reacties' gebruiken. Om 'Reacties' te gebruiken, laat u het leeg.

en: Allow public commenting?
nl_NL: Publiekelijk commentaar toestaan?

en: Allows everyone, including non-registered users to comment. Using this without Akismet is strongly discouraged.
nl_NL: Staat iedereen, inclusief niet-geregistreerde gebruikers toe om te reageren. Dit gebruiken zonder Akismet wordt sterk afgeraden.

en: Require moderation for all public comments?
nl_NL: Vereis moderatie voor alle publieke reacties?

en: If unchecked, comments will appear immediately.
nl_NL: Wanneer niet aangevinkt zullen opmerkingen direct verschijnen.

en: User roles that can moderate comments
nl_NL: Gebruikersrollen die opmerkingen kunnen modereren

en: The user roles that are allowed to moderate comments.
nl_NL: De gebruikersrollen die worden toegestaan om opmerkingen te modereren.

en: User roles that can comment
nl_NL: Gebruikersrollen die opmerkingen mogen plaatsen

en: Select the roles that can leave comments
nl_NL: Selecteer de rollen die opmerkingen mogen plaatsen

en: User roles that require moderation before publishing.
nl_NL: Gebruikersrollen die moderatie nodig hebben alvorens te publiceren.

en: If the role is allowed to moderate comments, that will override the setting here.
nl_NL: Als de rol is toegestaan om opmerkingen te modereren zal dat deze instelling overschrijven.

en: Allow public to view comments?
nl_NL: Sta het publiek toe om opmerkingen te bekijken?

en: User roles that can view comments
nl_NL: Gebruikersrollen die opmerkingen mogen bekijken

en: security settings
nl_NL: beveiligingsinstellingen

en: You have not entered your %s API keys under %s. We recommend adding these keys, or the commenting form will be vulnerable to spam.
nl_NL: U hebt uw %s API-sleutels onder %s niet ingevoerd. Wij raden aan deze sleutels toe te voegen want anders zal het reactieformulier gevoelig zijn voor spam.

en: WordPress API key for Akismet
nl_NL: WordPress API-sleutel (key) voor Akismet

en: Your comment is awaiting moderation
nl_NL: Uw commentaar moet eerst worden goedgekeurd

en: A comment on %s has been flagged as inappropriate
nl_NL: Een commentaar op %s is gemarkeerd als ongepast

en: The comment %s has been flagged as inappropriate.
nl_NL: De opmerking %s is gemarkeerd als ongepast.

en: here
nl_NL: hier

en: You can manage the comment %s
nl_NL: U kan de opmerking %s beheren

en: Anonymous
nl_NL: Anoniem

en: on
nl_NL: op

en: Approved
nl_NL: Goedgekeurd

en: Unapprove
nl_NL: Afkeuren

en: Not Approved
nl_NL: Niet goedgekeurd

en: Approve
nl_NL: Goedkeuren

en: Report Not Spam
nl_NL: Rapporteer als geen spam

en: Not Spam
nl_NL: Geen spam

en: Report Spam
nl_NL: Rapporteer spam

en: Flagged Inappropriate
nl_NL: Gemarkeerd als ongepast

en: Unflag
nl_NL: Markering weghalen

en: Not Flagged
nl_NL: Niet gemarkeerd

en: Flag Inappropriate
nl_NL: Markeer als ongepast

en: Flag
nl_NL: Markeren

en: Select All
nl_NL: Alles selecteren

en: Needs Approval
nl_NL: Moet nog worden goedgekeurd

en: Flagged
nl_NL: Gemarkeerd

en: Flag inappropriate
nl_NL: Markeer als ongepast

en: Unflag inappropriate
nl_NL: Verwijder markering als ongepast

en: Reply
nl_NL: Reageer
