Omeka - en to sq_AL translation catalogue (13 entries)

en: Website
sq_AL: Faqeinterneti

en: Email (required)
sq_AL: Email (duhet)

en: Your name
sq_AL: Emri Juaj

en: Allowed tags:
sq_AL: Etiketa lejuara:

en: Please verify you're a human
sq_AL: Ju lutem verifikoni se ju jeni një njeriut

en: Comments
sq_AL: Komente

en: If checked, replies will be displayed indented below the comment.
sq_AL: Nëse kontrolluar, përgjigjet do të shfaqet prerë nën komentin.

en: Text for comments label
sq_AL: Tekst për komente etikete

en: Allow public commenting?
sq_AL: Lejo komente publike?

en: Allows everyone, including non-registered users to comment. Using this without Akismet is strongly discouraged.
sq_AL: Lejon të gjithë, përfshirë edhe përdoruesit e jo-të regjistruar për të komentuar. Duke përdorur këtë pa Akismet është dekurajuar fuqimisht.

en: here
sq_AL: këtu

en: You can manage the comment %s
sq_AL: Ju mund të menaxhoni komentet %s

en: on
sq_AL: në
