Omeka - en to sr_RS translation catalogue (51 entries)

en: Website
sr_RS: вебсајт

en: Email (required)
sr_RS: имејл (обавезно)

en: Your name
sr_RS: Ваше име

en: Allowed tags:
sr_RS: Дозвољени тагови:

en: Please verify you're a human
sr_RS: Молимо да потврдите да нисте машина

en: Comments
sr_RS: Коментари

en: Use Threaded Comments?
sr_RS: Корисити Коментаре у низу?

en: If checked, replies will be displayed indented below the comment.
sr_RS: Уколико је одабрана опција, одговори ће бити приказани увучено, испод коментара.

en: Text for comments label
sr_RS: Ознака текста за коментаре

en: A label instead of 'Comments' to use. Leave empty to use 'Comments'.
sr_RS: Користити ознаку уместо 'Коментари'. Оставити празно за коришћење 'Коментари'.

en: Allow public commenting?
sr_RS: Дозволити јавне коментаре?

en: Allows everyone, including non-registered users to comment. Using this without Akismet is strongly discouraged.
sr_RS: Дозволити сваком, укључујући и нерегистроване кориснике да коментаришу. Коришћење ове опције без Аскимета се не препоручује.

en: Require moderation for all public comments?
sr_RS: Неопходна је модерација свих јавних коментара?

en: If unchecked, comments will appear immediately.
sr_RS: Уколико није одабрана опција, коментари ће бити објављени одмах.

en: User roles that can moderate comments
sr_RS: Улога корисника да може модерирати коментаре

en: The user roles that are allowed to moderate comments.
sr_RS: Улога корисника коме је дозвољено да може модерирати коментаре.

en: User roles that can comment
sr_RS: Улога корисника да може остављати коментаре

en: Select the roles that can leave comments
sr_RS: Одабери улоге које дозвољавају остављање коментара

en: User roles that require moderation before publishing.
sr_RS: Улога корисника које захтевају модерирацију пре објављивања

en: If the role is allowed to moderate comments, that will override the setting here.
sr_RS: Уколико дозвола омогућава модерацију коментара, то ће бити оборено овим подешавањима.

en: Allow public to view comments?
sr_RS: Доволи да коментари буду јавно видљиви?

en: User roles that can view comments
sr_RS: Улога корисника да може видети коментаре

en: security settings
sr_RS: сигурносна подешавања

en: You have not entered your %s API keys under %s. We recommend adding these keys, or the commenting form will be vulnerable to spam.
sr_RS: Нисте унели ваш %s API кључ под %s. Препоручујемо додавање овог кључа, у супротном ће коментари бити рањиви за спам.

en: WordPress API key for Akismet
sr_RS: Ворд прес API кључ за Аксимет

en: Your comment is awaiting moderation
sr_RS: Твој коментар чека на моредацију

en: A comment on %s has been flagged as inappropriate
sr_RS: Коментар у вези с %s је означен као неодговарајући

en: The comment %s has been flagged as inappropriate.
sr_RS: Коментар %s је означен као неодговарајући.

en: here
sr_RS: овде

en: You can manage the comment %s
sr_RS: Можеш уредити коментар %s

en: Anonymous
sr_RS: Анониман

en: on
sr_RS: укључен

en: Approved
sr_RS: Одобрен

en: Unapprove
sr_RS: Не одобрити

en: Not Approved
sr_RS: Није одобрено

en: Approve
sr_RS: Одобрити

en: Spam
sr_RS: Спам

en: Report Not Spam
sr_RS: Извести да није спам

en: Not Spam
sr_RS: Није спам

en: Report Spam
sr_RS: Пријави спам

en: Flagged Inappropriate
sr_RS: Означено као неодговарајуће

en: Unflag
sr_RS: Скини ознаку

en: Not Flagged
sr_RS: Није означен

en: Flag Inappropriate
sr_RS: Означи као неодговарајући

en: Flag
sr_RS: Означи

en: Select All
sr_RS: Одабери све

en: Needs Approval
sr_RS: Захтева одобрење

en: Flagged
sr_RS: Означено

en: Flag inappropriate
sr_RS: Означи као неодговарајући

en: Unflag inappropriate
sr_RS: Скини ознаку за неодговарајуће

en: Reply
sr_RS: Одговори
