Omeka - en to sv_SE translation catalogue (6 entries)

en: Website
sv_SE: Webbplats

en: Email (required)
sv_SE: E-post (obligatoriskt)

en: Your name
sv_SE: Ditt namn

en: Allowed tags:
sv_SE: Tillåtna taggar:

en: Please verify you're a human
sv_SE: Vänligen visa att du är en människa

en: Comments
sv_SE: Kommentarer
