Omeka - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Website
th: เว็บไซต์

en: Email (required)
th: อีเมล (จำเป็น)

en: Your name
th: ชื่อของคุณ

en: Allowed tags:
th: ป้ายกำกับที่ได้รับอนุญาต:

en: Please verify you're a human
th: กรุณายืนยันว่าคุณคือมนุษย์

en: Comments
th: ข้อคิดเห็น

en: Use Threaded Comments?
th: แบ่งข้อคิดเห็นตามหัวข้อ?
